parallax background

HakkımızdaHAKKIMIZDA
27 Yıldır Süregelen Benzersiz Üretim!

Kalitenin adresi Apresan olarak 1994 yılından itibaren üretimini yaptığımız; stor perde, dikey perde, panel perde ve teknik tekstilin birçok alanında faaliyetlerimize devam ediyoruz. 11.500 m² kapalı alandan oluşan ve son teknoloji ile donatılmış Kocaeli’deki modern fabrikamızda, üretimimizi kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Apresan olarak bugün geldiğimiz noktada ise; talep edilen her türlü perdenin üretimini son derece özverili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Apresan’ın marka değerini korumak adına oldukça seçici bir tavır sergiliyoruz. Daima kaliteli üretimi amaçladığımız bu sektörde; kötü bir ham kumaş üzerine iyi bir ürün meydana getirmek mümkün değildir. Bu sebeple, kaliteli kumaşları temin etme konusunda yurt dışındaki çözüm ortağımız olan firmalarla birlikte çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi aynı oranda Türkiye’deki firmalarla da gerçekleştiriyor fakat genel olarak yurt dışı odaklı hareket ediyoruz. Avrupa ülkelerinin çeşitli bölgelerine yaptığımız ihracatları 2019 yılında da ülke sayısını genişleterek arttırmayı amaçlıyoruz.

Son Teknoloji Üretim Apresan’da

Üretim aşamasında kullandığımız tüm kumaşları mekanizmalı perde imalatına uygunluk açısından test ederek seçiyoruz. Ayrıca kullandığımız hammadde ve kimyasalları seçerken bu alanda söz sahibi ve yeterlilik belgeleri olan firmalar ile çalışıyoruz.Standart ürün politikası ile insan hatasını minimuma indiren ve gelişmiş programlanabilen üretim hattına sahibiz. Apresan, yatırımının büyük bir kısmını ayırdığı modern tesisinde Avrupa’dan ithal ettiği son teknoloji ürünleri, kalite kontrol makinaları ve laboratuvar cihazları ile insan hatalarını minimum seviyeye indirmeyi başarmıştır. Otomatik ve programlanabilen üretim hattı renk ve ışık geçirgenliği ölçümleri yapan spektrofotometreler ve ışık kabinleri ile teknolojiyi tecrübemiz ile birleştirdik. 3 mt ye kadar olan endeki kumaşları işleme özelligine sahip üretim hattımızda; 2, 2.50 ve 3 mt lik standart katalog ölçülerinin yanında, müşteri ihtiyacına göre özel ölçülerde de üretim gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

1994’ten bu yana 11.500 m2 kapalı alanda, son teknolojiyle donatılmış Kocaeli fabrikamızda yüksek kaliteden ödün vermeyerek üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Üretimini yaptığımız farklı renk ve desenlerdeki perde modelleriyle sektörde ön plana çıkmayı başarıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana üstün bir kalite vadediyor ve bu hedef doğrultusunda üretimimizi özverili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün ürün skalamızı genişletiyor ve koleksiyonumuza yeni ve farklı ürünler ekleyerek sektörde ön plana çıkmayı başarıyoruz. Kaliteli üretim adına gerçekleştirdiğimiz ham kumaş seçimini oldukça önemsiyoruz. Kumaş seçimini en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarımızı yurt dışındaki çözüm ortaklarımızla yürütüyoruz. Amacımız; Avrupa ülkelerine gerçekleştirdiğimiz sayısız ihracattan sonra, ülke sayısını arttırarak daha geniş bir ihracat ağı oluşturmak. Sektördeki 27 yıllık tecrübemizle, ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak daha geniş bir kesime hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Üretim Tesislerimiz

Apresan üretiminde kullandığı tüm kumaşları mekanizmalı perde imalatına uygunluğu açısından test ederek seçer.
Apresan ürünlerinde kullandığı hammadde ve kimyasalları seçerken bu alanda söz sahibi ve yeterlilik belgeleri olan firmalar ile çalışır.
Apresan; standart ürün politikası ile insan hatası payını minimuma indiren ve modern gelişmiş programlanabilen üretim hattında üretimlerini gerçekleştirmektedir.